Titles you rated
The SubstanceRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5