Movies
Ratings
32
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0