Movies
Ratings
243
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0