Movies
Ratings
848
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5- Deep CutsRated ★ 5.0
London FieldsRated ★ 2.0
Young & BeautifulRated ★ 2.0
Attack of the 50 Foot WomanRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Bonnie and ClydeRated ★ 5.0
The Bride!Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
CloserRated ★ 1.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.0
Donkey SkinRated ★ 4.5
The InternshipRated ★ 4.0
Valley of the DollsRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
I Believe in UnicornsRated ★ 4.0