Movies
Ratings
300
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0