Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.5