Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0