Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.5
ItRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5