Movies
Ratings
82
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 0.5
HerRated ★ 5.0