Series
Ratings
235
School DaysRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 2.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
POSERated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Fairy RanmaruRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5