Movies
Ratings
279
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Mr. DeedsRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Nine LivesRated ★ 3.5
Delivery ManRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0