Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- Horror Stories 3Rated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
The CondemnedRated ★ 4.0
Silent WitnessRated ★ 4.0
The DealRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0