Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0