Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0