Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 3.5
Accidentally in LoveRated ★ 3.0
Well-Intended LoveRated ★ 4.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 3.5
Love @ SeventeenRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
The King of RomanceRated ★ 2.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5