Titles you rated
RED 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0