Movies
Ratings
242
Gone GirlRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
PajuRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 3.0
RentRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Super Size MeRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5