Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Weekly IdolRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0