Titles you rated
Se7enRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0