Titles you rated
MaudieRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0