Movies
Ratings
160
Man of SteelRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Azumi 2: Death or LoveRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 3.0