Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0