Movies
Ratings
780
Your Place or MineRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
JobsRated ★ 1.5
BurntRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0