Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
The Two PopesRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Dead SexyRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5