Series
Ratings
67
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 0.5
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.0
Half Blue SkyRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 4.0