Movies
Ratings
314
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The PactRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 1.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Elephant QueenRated ★ 5.0