Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The KillingRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0