Movies
Ratings
17
SunnyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0