Movies
Ratings
277
DuneRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 0.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5