Movies
Ratings
274
Fight ClubRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
RayRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0