Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0