Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.5
The MagicianRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.0