Movies
Ratings
144
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5