Titles you rated
ChefRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5