Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0