Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 1.5
Liar LiarRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 1.5
Last HolidayRated ★ 3.0