Titles you rated
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 1.5