Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0