Movies
Ratings
385
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5