Titles you rated
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0