Movies
Ratings
1044
Green BookRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Black 47Rated ★ 3.5
The Fundamentals of CaringRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
FlightRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.5
The PredatorRated ★ 0.5
Destination WeddingRated ★ 1.5
Every DayRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0