Movies
Ratings
405
Jay KellyRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
The PredatorRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 3.5
SmurfsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
PreyRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5