Movies
Ratings
210
Extreme JobRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 2.0
The MegRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5