Titles you rated
JumongRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5