Movies
Ratings
706
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5