Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Nineteen to TwentyRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Star Crews On BoardRated ★ 3.5