Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- My Annoying MotherRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0