Titles you rated
First LoveRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 2.0
Once AgainRated ★ 3.5
The Imperial CoronerRated ★ 3.0
Perfect MatchRated ★ 4.0
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 2.5
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 3.0
Log HorizonRated ★ 4.0- Nura: Rise of the Yokai Clan - Demon CapitalRated ★ 3.0
- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0- Death NoteRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0