Titles you rated
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 2.0
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Investigation AlienRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.0
Crime Scene: The Texas Killing FieldsRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Cooking Up Murder: Uncovering the Story of César RománRated ★ 2.5