Movies
Ratings
79
The VanishedRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0